Novi Sad - Detelinara

JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA ID#11016

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 5,108 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

189,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011016
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 189,000 €
  • Cena po m2 : 5108.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

Prodaje se moderno uređen jednoiposoban stan površine 37m², smešten u mirnoj ulici u blizini svih važnih sadržaja. Stan je kompletno renoviran, sa pažljivo biranim materijalima i savremenim enterijerom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.Za više informacija pozovite 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 76m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2

Irig Vrdnik

198,800 €

Dvosoban apartman od 55 m² u Vrdniku, 2. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,615 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komfor…

  • Soba: 2.5
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

185,100 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla…

  • Soba: 3.5
  • 2,681 €/m2
  • 73 m2