Novi Sad - Podbara

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,609 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

169,572 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011033
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 169,572 €
  • Cena po m2 : 2608.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od centra Novog Sada. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Sendvič zid debljine 40cm PVC-petokomorna punjena argonom Hrastov parket prve klase Italijanska keramika Rok za završetak radova 01.04.2026. godine uz rok toleracije 30 dana. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Takođe, mogućnost kupovine parking ili garažnih mesta, kao i ostave u suterenu objekta. U cenu je uračunat PDV. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442222. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

169,572 €

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033…

  • Soba: 2.0
  • 2,609 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

164,800 €

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 4,020 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

168,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,508 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

175,600 €

Na prodaju moderan trosoban stan površine 62m² u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan se nalazi na trećem spratu i poseduje lift. Raspored je …

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 62 m2