Novi Sad - Salajka

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,100 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

127,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011038
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 127,100 €
  • Cena po m2 : 3100.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan na prodaju-Salajka, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od Železnička stanica. Stan se nalazi u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Dvorišno je orijentisan. Prodaje se sa svim stvarima sa fotografija. Uknjižen je i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

123,080 €

PRODAJA dvosobnog stana TELEP* 45m2* Povrat PDV-a ID#10205…

  • Soba: 2.0
  • 2,735 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

121,300 €

Trosoban stan 62 m², Detelinara, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 1,956 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

125,600 €

Odličan stan, na 5 minuta od samog centra grada, ima terasu, potrebna manja higijenska ulaganja. (Bomil nekretnine, …

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 53 m2