Novi Sad - Detelinara

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara ID#11041

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 12 m2
PRODAJA

30,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011041
  • Površina : 12 m2
  • Cena : 30,000 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara

Prodajemo garažno parking mesto- Nova Detelinara Prodajem garažno parking mesto na Novoj Detelinari u suterenu zgarde. Nalazi se u ulici veselina Masleše, korisne površine 12m2. Uknjižen je u katastru 1/1 bez tererta i zabeležbi. Kontakt-0668442270 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

23,310 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,793 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Grbavica

36,000 €

Garaža-Grbavica-Brače Ribnikar 065/ 3858 888…

  • 2,000 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Centar

30,900 €

Garažno mesto- Laze Kostić ulica ID#2358…

  • 2,575 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

22,900 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,527 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Sajmište

24,200 €

Garaža 14 m², Jodna Banja, Novi Sad…

  • 1,729 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

30,550 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 18m2…

  • 1,697 €/m2
  • 18 m2