Novi Sad - Telep

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 63.00m2, 152500 eur ID#11060

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,421 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

152,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011060
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 152,500 €
  • Cena po m2 : 2420.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Agencija Gold nekretnine predstavlja trosoban stan na prodaju na Telepu, u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na prvo spratu. Projektovana površina iznosi 63 m². Objekat je izgrađen prema savremenim građevinskim standardima, dok je enterijer opremljen vrhunskom italijanskom keramikom, hrastovim parketom i ostalim materijalima premium kvaliteta. Svaka stambena jedinica poseduje individualni gasni kotao sa odvojenim obračunskim merilom. Kupcima je dostupna mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu, kao i garažnog mesta u suterenu. Za ovu stambenu jedinicu moguća je kupovina putem kredita, uz mogućnost povrata PDV-a. Rok za izgradnju je mart 2026. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381 66 844 2255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% i obračunava se na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte našu kancelariju – Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

146,300 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

154,500 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Liman 3

157,600 €

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prosto…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

153,480 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

145,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,031 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2