Novi Sad - Telep

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 77.00m2, 206000 eur ID#11061

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,675 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011061
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2675.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Agencija Gold nekretnine predstavlja trosoban stan na prodaju na Telepu, u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na prvo spratu. Projektovana površina iznosi 77 m². Uz stan dobijate prostornu krovnu terasu planirane površine od 70m2 Objekat je izgrađen prema savremenim građevinskim standardima, dok je enterijer opremljen vrhunskom italijanskom keramikom, hrastovim parketom i ostalim materijalima premium kvaliteta. Svaka stambena jedinica poseduje individualni gasni kotao sa odvojenim obračunskim merilom. Kupcima je dostupna mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu, kao i garažnog mesta u suterenu. Za ovu stambenu jedinicu moguća je kupovina putem kredita, uz mogućnost povrata PDV-a. Rok za izgradnju je mart 2026. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381 66 844 2255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% i obračunava se na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte našu kancelariju – Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

206,000 €

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan …

  • Soba: 4.5
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

199,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 3.0
  • 2,269 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,200 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,490 €/m2
  • 82 m2