Novi Sad - Sajmište

ODLIČAN TROSOBAN-RUMENAČKA 95m2 ID#11073

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,300 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

218,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011073
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 218,500 €
  • Cena po m2 : 2300.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Prodajemo ,odličan stan u Rumenačkoj ulici, 1. sprat u zgradi sa liftom. Stan je idealnog rasporeda , u svaku sobu se ulazi iz hodnika, dvostrano orijentisan, 2 mokra čvora, kupatilo i toalet. Zgrada je značajno uvučena sa ulice tako da je mir i tišina tokom celog dana. Ispred i iza zgrade se nalazi ogroman parking koji je besplatan. Idealna nekretnina za život, tako i u svrhu poslovnog prostora, kancelarije, ordinacije i slično. Lokacija je jedna od najtraženijih – u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, škola, vrtić, gradski prevoz i svi sadržaji potrebni za udoban svakodnevni život. Za sva dodatna pitanja pozovite. 0668442266 Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

219,400 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

225,000 €

Na prodaju – Komforan trosoban stan, 95 m² kod Sajma …

  • Soba: 3.5
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Satelit

216,300 €

Troiposoban Stan 66 m² – Novo Naselje – Renoviran, Uknjižen…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

220,630 €

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari. Stan je zbog svoje strukture i velicine idealan za porodice. Uknjizen 1/1. U blizini se nalaze marketi, autob…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Prelepo renoviran dvosoban na keju

226,500 €

Prelepo renoviran dvosoban na keju - pogled na Dunav…

  • Soba: 2.0
  • 3,539 €/m2
  • 64 m2