Novi Sad - Liman 1

Prodaja stana-Liman 1, Trosoban, Uknjižen! ID#11098

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,901 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

235,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011098
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 235,000 €
  • Cena po m2 : 2901.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/0

Stan na prodaju-Liman 1, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Limanu 1, Novi Sad, udaljen svega nekoliko minuta hoda od Štranda, Fakulteta i Promenade. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Lokacija koja je veoma popularna zbog pogodnosti i odlične pozicije u gradu. Zgrada je dobro održavana i ulaz kao i lift su renovirani. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 81m2. Stan je funkionalnog rasporeda, postoji i mogućnost adaptacije u četvorosoban. Raspored prostorija: dnevni boravak, odvojena kuhinja, dve komotne spavaće sobe, toalet, kupatilo i ostava, kao i terasa koja je veoma komfrona. Dvorišno je orijentisan. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

230,269 €

Novi Sad, Telep, Prelep četvorosoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,524 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

Novi Sad - Centar - trosoban stan…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

228,000 €

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,714 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

244,600 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 5.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Liman 3

226,600 €

Liman - Retko u ponudi! Porodični 3.5 stan izvanrednog rasporeda u okolini Oš. Žarko Zrenjanin. Najtraženi…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

229,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 89 m2