Novi Sad - Centar

CENTAR -GARSONJERA 29m2 ID#11108

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,621 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

105,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011108
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 105,000 €
  • Cena po m2 : 3620.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/0

Jedinstvena prilika. Na prodaju komforana garsonjera u strogom centru grada, povrsine 29m2 . Stan se nalazi na 1. spratu, održavane zgrade. Lokacija koja je na par minuta od pesacke zone, sve vam je na dohvat ruke, odlična povezanost sa gradskim linijama, blizina autobuske stanice, Futoške pijace. Odlična prilika za život ili kao investicija. Za više informacija pozovite 0668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

101,100 €

Severni Telep-Lepa Garsonjerta 33 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,064 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

104,900 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,690 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

111,850 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,107 €/m2
  • 36 m2