Novi Sad - Detelinara

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,550 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

170,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011132
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 170,850 €
  • Cena po m2 : 2550.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/0

Stan na prodaju-Nova Detelinara Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Sajma. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za život jedne porodice. Stan je uknjižen na 67m², ukupne kvadrature sa terasama 70 m². Ostava na tavanu ima 3m². Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom. Zgrada je dobila energetski pasoš. Biće urađena nova fasada. Raspored prostorija: dve spavaće sobe, odvojen dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i dve terase. U sve sobe se ulazi iz hodnika u kom ima dosta mesta za odlaganje. Stan se prodaje namešten, sve stvari sa fotografija su u ceni. Stan je renoviran, promenjene su sve instalacije. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

174,000 €

Prodaje se komforan dvosoban stan na Limanu III. Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt:&n…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

170,980 €

Prodaje se trosoban dupleks stan na Grbavici uknjižene površine 71 m² a podne površine 90 m2 Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pogodan je za por…

  • Soba: 3.0
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

180,175 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN STAN ID#9539…

  • Soba: 3.0
  • 2,501 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Veternk

169,900 €

* Veternik- PORODIČAN STAN *…

  • Soba: 5.0
  • 1,545 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Detelinara

174,000 €

Odličan, trosoban duplex na Novoj Detelinari! Mogućnost kupovine garaže !! ID#10275…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 70 m2