Novi Sad - Telep

Prodaja stana na Telepu, novogradnja,41m2 ID#11142

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,713 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

111,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011142
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 111,250 €
  • Cena po m2 : 2713.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i 5 minuta hoda od Bulevara Evrope. Stan se nalazi u novoj zgradi, dvorisno orijentisan. Stan je odmah useljiv. Odlicna prilika za zivot, ali i za investiciju za dnevno i mesecno izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena sa posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,250 €

Petrovaradin-Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,153 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

108,665 €

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005…

  • Soba: 1.5
  • 2,362 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

118,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,638 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Klisa - Odlična ponuda, odmah useljiv stan za 1600€/m² !…

  • Soba: 2.5
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

Novi Sad,Grbavica,kod stadiona Vojvodine, klasičan jednosoban stan , izvorno stanje,potrebna ulaganja,terasa,lift.Bl…

  • Soba: 1.0
  • 2,905 €/m2
  • 39 m2