Novi Sad - Telep

TELEP-JEDNOIPOSOBAN-36M2-MOŽE KREDIT ZA MLADE ID#11151

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,778 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

100,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011151
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 100,000 €
  • Cena po m2 : 2777.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/0

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan savršen za mlade, parove ili kao investicija za izdavanje. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, u blizini prodavnica, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa ostatkom grada, a istovremeno mir i privatnost. Mogućnost kupovine putem kredita za mlade! Stan ispunjava uslove za stambeni kredit, što ga čini idealnom prilikom za rešavanje stambenog pitanja uz povoljne uslove finansiranja. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za više informacija kontaktirajte 0668442299 Gold Nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

90,640 €

Prodaje se stan na Grbavici 44m2 na jako dobroj i atraktivnoj lokaciji. Stan se vodi kao garaza i nalazi se u suterenu nove zgrade. Sadrzi dnevni bora…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

103,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - SALAJKA ID#9660…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan na Telepu – novogradnja…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Veternk

98,310 €

Veternik-Jednoiposoban stan 41 m2 na Prvom spratu u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,398 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Klisa

93,180 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,273 €/m2
  • 41 m2