Novi Sad - Telep

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,750 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

90,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011169
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 90,750 €
  • Cena po m2 : 2750.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/3

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan u izgradnji na Telepu, Novi Sad. Stan je u izgradnji površine 33 m², smešten na prizemlju stambenog objekta na Telepu. Objekat gradi pouzdan i proveren investitor sa referencama i prethodno uspešno završenim projektima. Stan je funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban svakodnevni život ili kao investicija za izdavanje. U gradnji se koriste kvalitetni materijali, planirana je savremena keramika i sanitarije, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, kao i dobra termo i zvučna izolacija. Lokacija je mirna i izuzetno praktična, u blizini prodavnica, javnog prevoza i svih neophodnih sadržaja, uz dobru povezanost sa ostatkom grada. Rok završetka: kraj 2026. godine. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442222 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Fenomenalna garsonjera u blizini keja-moguća kupovina putem kredita za mlade…

  • Soba: 0.5
  • 3,197 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Jednoiposoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.5
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2