Novi Sad - Grbavica

Prodaja Jednoisposoban-36m2-lift, nadogradnja ,Grbavica ID#11187

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,583 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

93,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011187
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 93,000 €
  • Cena po m2 : 2583.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/0

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad. Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na traženoj lokaciji Grbavici. Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici od 36.4 m2. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa liftom. U pitanju je nadogradnja na postojecu zgradu. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan ima upotrebnu dozvolu i predat je zahtev za uknjiždbu. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte našu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

98,310 €

Veternik-Jednoiposoban stan 41 m2 na Prvom spratu u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,398 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

92,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

88,600 €

NOVI SAD.BULEVAR.GARSONJERA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,055 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

87,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje ID#10550…

  • Soba: 1.0
  • 2,719 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2