Novi Sad - Detelinara

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,489 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

117,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011194
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 117,000 €
  • Cena po m2 : 2489.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Prodajemo stan, Novi Sad, Detelinara Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja, dvosoban stan- Novi Sad, Detelinara Prodajemo uknjižen funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², na drugom spratu. Zgrada se nalazi u mirnom delu, okruženom zelenilom, idealno za porodični život. Stan se sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i zatvorene terase. Kvalitetno je renoviran, uključujući zamenu elektro i vodovodnih instalacija i od tada je odlično održavan i ne zahteva nikakvo dodatno ulaganje. Stanu pripada i podrumska prostorija. Prodaje se polunamesten, moguć svaki dogovor. Svi papiri su uredni, stan je uknižen i moguća je kupovina putem stambenih kredita. Javni parking dostupan oko zgrade. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

112,730 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

108,665 €

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005…

  • Soba: 1.5
  • 2,362 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

115,900 €

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sast…

  • Soba: 2.0
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2