Novi Sad - Banatić

PRODAJA stan_2.5: 55M2+4,5M2 TERASA-ŽELEZNIČKA STANICA_Banatić ID#11216

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,753 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

151,410 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011216
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 151,410 €
  • Cena po m2 : 2752.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 55 m² na odličnoj lokaciji na Banatiću. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Grejanje je centralno. Stan poseduje dve klima jedinice, ostavu i podrumsku prostoriju. Terasa površine 4,5 m² nije uračunata u kvadraturu stana i pruža dodatni komfor. Stan se prodaje nenamešten, što budućem vlasniku omogućava uređenje po sopstvenom ukusu. Nekretnina je bez dodatnih ulaganja, odmah useljiva i pogodna kako za stanovanje, tako i za investiciju. Posrednička naknada iznosi 3% i uračunata je u cenu. Za više informacija pozovite nas 0668442299 Gold Nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

145,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,031 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Veternk

144,820 €

NOV STAN NA I SPRATU – 74 m² – MOGUĆNOST POVRATA PDV-a – KVALITETNA GRADNJA!…

  • Soba: 4.0
  • 1,957 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Odličan stan na mirnoj lokaciji sa parkingom – 51m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,827 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

• Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2