Novi Sad - Adamovićevo naselje

Izdavanje stana u funkciji salona lepote ID#11263

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 18 €/m2
  • Površina: 39 m2
IZDAVANJE

700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011263
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 700 €
  • Cena po m2 : 17.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

Izdaje se razrađen salon lepote na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom salonskog tipa visina 3,3m.Opremljen italijanskim nameštajem, ugradnim američkim plakarima, u čajnoj kuhinji su Bošovi aparati, na zidovima samoperive boje, hrastov parket, ulazna sigurnosna hrastova vrata, pvc stolarija, kamin, podno grejanje na gas, imaju svoj kotao plaćaju po utrošku računi su mali. Smart Home sistem. Interfon sa kamerom. Može sve tihe delatnosti osim frizerskog salona. Dostupan za izdavanje od 01.03.2026. Za dodatne informacije i dogovor oko razgledanja molim da nas kontaktirate 0668443377. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

500 €

Izdaje se stan na Bulevaru Oslobođenja Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je uselji odmah Kontakt: 0603088993 Sifra: 9105170 (Moj Dom nekretnine, …

  • Soba: 1.5
  • 9 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Spens

800 €

Lux dvoiposoban stan u Železničkoj ulici sa parking mestom ID#11481…

  • Soba: 2.5
  • 11 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Detelinara

250 €

Detelinara--Useljiv jednoiposoban stan 24 m2 na Prvom spratu-Zakupnina 250 e-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Telep

350 €

Agencija MojDom vam nudi stan u luksuznom, novoizgrađenom objektu na Telepu.Prostran, svetao, izrađen od najkvalitetnijih materijala, lepo ušuškan…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 41 m2