Novi Sad - Detelinara

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara ID#11297

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,000 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

240,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011297
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 240,000 €
  • Cena po m2 : 2000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/3

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara Prodajemo stan na Novoj Detelinari, nalazi se na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, nekretnina poseduje tri etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu pravilnog oblika, kuhinja sa prirodnom ventilacijom i tolaet, na drugoj etaži se nalazi sve velike spavaće sobe i kupatilo, a na trećoj takođe dve velike spavaće sobe i kupatilo. Nekretnina je dvostrano orjetisana bez buke u stanu, zgrada poseduje parking za satanare. Pravi porodičan stan pogodan za život porodice. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Renoviran trosoban stan 78 m² – Liman 3, Narodnog fronta – prazan, odmah useljiv…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

* Centar - Luksuzan stan *…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

Uži centar, stan od 96m2 u ponudi samo kod nas ID#9541…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2