Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodajemo stan-Novi Sad, Bulevar Evrope ID#11308

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,593 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011308
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 2592.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/0

Prodajemo stan- Novi Sad, Bulevar Evrope Prodajemo stan na Bulevaru Evrope, jednoiposobne strukture u kvalitetno rađenoj zgardi. Nekretnina je ukjnižena 1/1. U cenu su uračunati ugradni elemnti, postoji mogućnost kupovine namestaja uz doplatu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: 0668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Prodajemo stan-Novi Sad, Bulevar Evrope ID#11308…

  • Soba: 2.0
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Salajka

139,050 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2