Novi Sad - Podbara

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,920 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

140,160 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011338
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 140,160 €
  • Cena po m2 : 2920.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Stan se nalazi na veoma aktraktivnoj lokaciji za život, ali i odličan je i kao investicija za izdavanje. Sastoji se iz velike sobe, odvojene kuhinje sa izlazom na terasu, manje sobe i kupatila. Nalazi se na 3. spratu zgrade koja ne poseduje lift. Stan se prodaje potpuno prazan. Uknjižen je na 48m2 i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nalazi se u mirnoj ulici. Stan je veoma dobro održavan. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

140,100 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

• Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2