Novi Sad - Podbara

Prodaja trosobnog stana, Podbara. Ekskluzivna ponuda. Garažno mesto. ID#11354

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,936 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

176,130 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011354
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 176,130 €
  • Cena po m2 : 2935.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

EKSKLUZIVNA PRODAJA – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i uređenom delu Podbare, nudimo vam izuzetnu priliku za kupovinu savremenog trosobnog stana bez dodatnih ulaganja. Stan se prostire na 60 m², svetao i izuzetno funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, stare svega 7 godina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima, što omogućava potpunu kontrolu potrošnje i značajno niže mesečne troškove. Enterijer je moderan i očuvan – potrebna su samo higijenska osveženja, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Visina plafona od 2,7 m dodatno doprinosi osećaju prostranosti i komfora. Stan se prodaje kompletno namešten, sa nameštajem prikazanim na fotografijama, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. Mogućnost kupovine garažnog mesta od 12 m², smešteno u suterenu istog objekta – izuzetna prednost u ovom delu grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +3816684422266 ili +381668442222. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Veternk

170,050 €

PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA 103m2 U NOVOGRADNJI – VETERNIK …

  • Soba: 5.0
  • 1,651 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

168,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,508 €/m2
  • 67 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

172,329 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili na Alibegovcu…

  • Soba: 4.0
  • 2,027 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

175,000 €

Trosoban u izgradnji u centru…

  • Soba: 3.0
  • 2,966 €/m2
  • 59 m2