Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN, 73M2 KOMPLETNO RENOVIRAN ID#11366

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,740 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011366
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2739.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/10

Stan na prodaju-Bulevar oslobođenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju u Novom Sadu, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. Kompletno renoviran kvalitetnim materijalima, Pvc, tarket, sigurnosna vrata, električne i vodovodne instalacije. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 73 m². Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dva sanitarna čvora i dve spavaće sobe. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje u Blizini bulevara ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

190,250 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,171 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

NOVI SAD.SAJAM.ČETVOROSOBAN STAN.PRODAJE SE NAMEŠTEN.TRI NIVOA, TRI MOKRA ČVORA.POGODAN ZA IZDAVANJE(Svet nekretnine,…

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 120 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Salajka

195,700 €

Prodaja novog, uknjiženog dvoiposobnog stana sa kuhinjom – Novi Sad Prodajemo nov, uknjižen i neuseljavan dvoiposoban stan u novoizgrađenoj zg…

  • Soba: 2.5
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

191,580 €

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo…

  • Soba: 4.0
  • 2,624 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Troiposoban stan 73 m² – Bulevar Patrijarha Pavla…

  • Soba: 3.5
  • 2,681 €/m2
  • 73 m2