Novi Sad - Liman 4

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,000 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

192,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011371
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 192,000 €
  • Cena po m2 : 3000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Prodaja – Dvoiposoban stan, Liman 4 Na prodaju dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 4. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade građene od crvene fasadne cigle, poznate po dobroj izolaciji i kvalitetu gradnje. Zgrada je okružena zelenilom i velikim brojem parking mesta, što pruža mirno i prijatno okruženje za život. Stan je trenutno u fazi kompletnog renoviranja, a završetak radova je za 10 dana, tako da je useljiv po isplati. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381643663780 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Novi Sad, Novo Naselje,očuvan dvoiposoban stan, 79m2, sa prostanim dnevnim bravkom, jednom većom i drugom manjom spava…

  • Soba: 2.5
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

200,500 €

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking…

  • Soba: 3.0
  • 3,457 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

185,440 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 84 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,208 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Banatić

200,100 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Banatić, Gagarinova, 200100 eur ID#11271…

  • Soba: 3.0
  • 2,900 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2