Novi Sad - Detelinara

Prodaja garsonjere-Nameštena, Nova Detelinara-Odmah useljiva ID#11381

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,625 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

87,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011381
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 87,000 €
  • Cena po m2 : 3625.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/0

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru stan na prodaju Nova Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Evrope. Garsonjera se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Prodaje se namešten. Parking za stanare je u dvoristu zgrade. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

90,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,733 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Satelit

89,000 €

Satelit-Uknjižen Namešten Jednosoban stan 29 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,069 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

Prodaja Jednoisposoban-36m2-lift, nadogradnja ,Grbavica ID#11187…

  • Soba: 1.5
  • 2,583 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

79,470 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,564 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

92,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 36 m2