Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Prodaja stana-Kamenica, 108m2 sa svojim dvorištem, Četvorosoban ID#11382

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

270,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011382
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 270,000 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: Prizemlje/1

Stan na prodaju-Sremska Kamenica-Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvrosoban stan na prodaju, udaljen svega 10 minuta vožnje od Centra. Stane se nalazi na 2km voznje od Mišeluka, odnosno 3 minuta autom. Lokacija je veoma popularna. Niste direktno u gradskoj gužvi a Novi Sad je udaljen kratkom vožnjom. Stan je super koncipiran. Stan se sastoji: 1.Donja etaža: dnevne soba i kuhinja (otvoren koncept) i jedno kupatilo.Dnevna soba ima izlaz na dvorište, koje pruža potpunu privatnost 2.Na spratu su tri spavaće sobe, koja je jedna master sa zasebnim kupatilom i još jednim zasebnim kupatilom. Postoje tri klima uređaja, dva su na spratu i jedan dole na prvoj etaži. Stan se nalazi u manjem kompleksu, novih zgrada. Lokacija stvarno poseduje sve prednosti, a sam stan je takav da je utisak života u kući, veoma intimno i komforno. Parking mesto vam se nalazi u dvorištu. Možete parkirati sigurno dva vozila. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

278,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

270,340 €

Luksuzan četvorosoban, novi stan – centar - RETKO U PONUDI!…

  • Soba: 4.0
  • 3,297 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

269,350 €

NOVI SAD, PODBARA, ČETVOROSOBAN STAN, (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,835 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

275,680 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863…

  • Soba: 4.0
  • 2,730 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Grbavica

269,640 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

278,000 €

Fenomenalna ponuda! – jedinstven šestosoban stan 119 m², Novi Sad (Bulevar Oslobođenja – Sajam) Retko dostupna nekretnina na tržištu – sta…

  • Soba: 6.0
  • 2,336 €/m2
  • 119 m2