Novi Sad - Adamovićevo naselje

Adamovićevo-kompletno renoviran dvosoban 64m2 ID#11389

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,850 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

182,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011389
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 182,400 €
  • Cena po m2 : 2850.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Adamovićevo naselje, Novi Sad. Prodajemo kompletno renoviran, svetao dvosoban komforan stan površine 64 m2, na prestižnoj lokaciji , u Adamovićevom naselju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno 5. spratova, koju odlikuje kvalitetna starija gradnja (odlična toplotna i zvučna izolacija). Stan je po strukturi dvosoban , vrlo funkcionalan raspored prostorija. Kompletno je renoviran (zamenjene instalacije, stolarija,hoblovan parket, moderne sanitarije i keramika). Zgrada poseduje lift, a stan ima lepu terasu idealnu za odmor zatvorena Pvc stolarijom. Postoji mogućnost kupovine parking mesta uz stan, što je retkost i velika prednost u ovom delu grada. Odlično pozicionirana zgrada u neposrednoj blizini škola, vrtića, marketa,parkova i svih bitnih sadržaja. Idealna nekretnina za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Cena parking mesta iznosi 13000 eura. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,100 €

Atrium residence kompleks, predivan porodicni stan, 62m2 trosoban, treci sprat orijentisan ka crkvi na Telepu. U mirnoj …

  • Soba: 3.0
  • 2,824 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

185,500 €

Komforan namešten dvosoban stan 63 m² na prvom spratu – Novo naselje, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,944 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2