Novi Sad - Adamovićevo naselje

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,850 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

156,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011390
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 156,750 €
  • Cena po m2 : 2850.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Adamovićevo naselje, Novi Sad. Prodajemo kompletno renoviran, svetao dvosoban komforan stan površine 55 m2, na prestižnoj lokaciji , u Adamovićevom naselju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno 5. spratova, koju odlikuje kvalitetna starija gradnja (odlična toplotna i zvučna izolacija). Stan je po strukturi dvosoban , vrlo funkcionalan raspored prostorija. Kompletno je renoviran (zamenjene instalacije, stolarija,hoblovan parket, moderne sanitarije i keramika). Zgrada poseduje lift, a stan ima lepu terasu idealnu za odmor, dvorišno orijentisanu. Postoji mogućnost kupovine parking mesta uz stan, što je retkost i velika prednost u ovom delu grada. Odlično pozicionirana zgrada u neposrednoj blizini škola, vrtića, marketa,parkova i svih bitnih sadržaja. Idealna nekretnina za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Cena parking mesta iznosi 13000 eura. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

161,460 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,691 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4…

  • Soba: 2.0
  • 2,978 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Novi Sad - Novo naselje, na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija, između parka, vrti…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2