Novi Sad - Centar

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,750 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011393
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 3750.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/4

Na prodaju kompletno renovirana i potpuno nameštena garsonjera od 32m² u samom centru grada. Stan je svetao, ulično orijentisan i odlično organizovanog rasporeda, što omogućava maksimalno iskorišćen prostor. Nekretnina je bez dodatnih ulaganja – renovirane instalacije, podovi, kupatilo i kuhinja. Prodaje se sa nameštajem, spremna za useljenje ili izdavanje. Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji u centru, stan je idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za dugoročno ili kratkoročno izdavanje. Odlična povezanost sa svim delovima grada, u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, kafići, restorani, javni prevoz i sve neophodno za udoban gradski život. Stan je uknjižen, što otvara mogućnost kupovine preko stambenog kredita. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas 0668442299 Gold Nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

125,700 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U …

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

125,000 €

Stan u srcu Novog Sada ID#6732…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 48 m2