Novi Sad - Podbara

Prodaja Stan 3.0: Novi Sad-Podbara- Gra-vet - Pronix ID#11463

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,987 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

185,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011463
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 185,200 €
  • Cena po m2 : 2987.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

EKSKLUZIVNO – TROSOBAN STAN NA PODBARI Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada. Prodaje se trosoban stan na Podbari, površine 62 m², na prvom spratu kvalitetne i dobro građene zgrade renomiranog investitora. Stan je funkcionalnog rasporeda, idealan kako za porodični život tako i kao investicija za izdavanje. Nalazi se u mirnom delu Podbare, na odličnoj lokaciji koja omogućava brz pristup centru grada, školama, vrtićima, prodavnicama i svim neophodnim sadržajima za svakodnevni život. Zgrada je novije gradnje, građena kvalitetnim materijalima, sa urednim ulazom i modernom opremom. Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi, što predstavlja veliku prednost u ovom delu grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +3816684422266 ili +381668442222. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

177,200 €

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skrive…

  • Soba: 4.0
  • 2,215 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,985 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

177,440 €

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 68m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,609 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

191,484 €

Prodaja-Novi Sad- Matice Srpske ID#10299…

  • Soba: 3.5
  • 2,059 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

185,100 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 3.5
  • 2,468 €/m2
  • 75 m2