Novi Sad - Adice

Stan na prodaju, Adice, Dvoisposoban, 51m2-Poseduje svoje uređeno dvorište. ID#11472

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,676 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

136,475 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011472
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 136,475 €
  • Cena po m2 : 2675.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: Prizemlje/0

Stan na prodaju-Adice, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Adicama, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Kamenjara. Stan je uknjižen, 51m2. Prodaje se polunamešten, ali postoji mogućnost dogovora za celokupan nameštaj u slučaju da vam se isti dopada. Stan poseduje svoje dvorište, koje je uređeno i ima svoju privatnost. Blizina autobuskog stajališta je na 5-10 minuta hoda što isto je takođe prednost ove nekretnine. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena sa posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

146,300 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,402 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

136,450 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,411 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

129,000 €

Prodaja, Dvosoban-Detelinara 40m2! ID#12088…

  • Soba: 2.0
  • 3,225 €/m2
  • 40 m2