Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Prodaja dvosobnog stana u blizini Bulevara ID#11475

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

201,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011475
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 201,880 €
  • Cena po m2 : 3605.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u blizini Bulevara Oslobođenja, Novi Sad. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i održavan je. Dvorišno orijentisan. Uknjižen je 1/1. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Podstanari trenutno u stanu, idealno kao investicija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668443377 Cena nepokretnosti je oglašena sa uračunatom posredničkom naknadom. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

211,150 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

RETKOST NA TRŽIŠTU STAN-TRIPLEKS U CENTRU ID#6205…

  • Soba: 3.0
  • 1,798 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Liman 2

193,125 €

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2. …

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2