Novi Sad - Novo Naselje

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad ID#11511

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,043 €/m2
  • Površina: 23 m2
PRODAJA

70,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011511
  • Površina : 23 m2
  • Cena : 70,000 €
  • Cena po m2 : 3043.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/5

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja garsonjeru na Novom Naselju, porodičnom kraju. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji sa liftom na četvrtom spratu, redovna etaža. Nalazi se u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, pogled je prostran, oko zgrade postoji dosta parking mesta, blizina autobuske stanice. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

71,070 €

KLISA 40m2 - novogradnja …

  • Soba: 1.5
  • 1,777 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

72,000 €

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj ud…

  • Soba: 1.5
  • 2,483 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

71,070 €

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom …

  • Soba: 0.5
  • 2,632 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Železnička stanica

61,500 €

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini …

  • Soba: 0.5
  • 3,844 €/m2
  • 16 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

78,300 €

Petrovaradin - jednosoban stan 31m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.0
  • 2,526 €/m2
  • 31 m2