Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Stan u Petrovaradinu, 42m2, Namešten-Mogućnost kupovine garažnog mesta ID#11548

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,893 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

121,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011548
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 121,500 €
  • Cena po m2 : 2892.86 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan na prodaju-Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad. Stan se prodaje u potpunosti namešten, sva tehnika je u ceni. Nalazi se na visokom prizemlju. Dvorišno je orijentisan. Odličan je za život ali kako i investicija za mesečno ili dnevno izdavanje. Mogućnost kupovine garažnog mesta,koje se nalazi u suterenu zgrade. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

121,310 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,476 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Satelit

113,300 €

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 103…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft sta

112,270 €

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft stan sa galerijom i panoramskim pogledom-33m²…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 33 m2

Продаје се намеште

124,600 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 2.0
  • 2,265 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

127,455 €

Dvosoban stan u izgradnji 42-Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,035 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U …

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2