Novi Sad - Banatić

ODLIČAN DVOSOBAN 55m2 -BANATIĆ ID#11572

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

143,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011572
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 143,000 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 10/10

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 55 m², na jednoj od traženijih lokacija u gradu. Stan je idealnog rasporeda , funkcionalan i svetao, sa prostorijama u koje se ulazi direktno iz hodnika. Smešten u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, bez buke i gradske gužve. Stan se nalazi na 10. spratu stambene zgrade sa dva lifta, a terasa gleda na unutrašnje dvorište između zgrada, što dodatno doprinosi miru i privatnosti. Stan je nedavno u potpunosti renoviran i prodaje se namešten (kuhinja, kupatilo i deo nameštaja). Raspored je vrlo funkcionalan: – spavaća soba – dnevna soba povezana sa trpezarijom i hodnikom (otvoren koncept koji daje osećaj većeg prostora) – kuhinja – kupatilo – posebna prostorija za odlaganje, trenutno organizovana kao walk-in garderober, u kojoj su predviđeni priključci za veš mašinu i sušilicu. Grejanje je centralno, stan poseduje i klima uređaj. Istočno orijentisan i tokom dana ima dosta prirodne svetlosti. Lokacija je praktična i dobro povezana, u neposrednoj blizini Železničke stanice, sa brzim izlazom ka autoputu. U okolini zgrade postoji besplatan parking, kao i parking mesta u plavoj zoni, sa dobrim mogućnostima za parkiranje. Stan pruža osećaj mira i komfora, sa odličnim rasporedom i lakoćom funkcionisanja u prostoru. Idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen, 1/1. Za sva dodatna pitanja pozovite. 0668442266 Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

152,440 €

Extra stan Stevana Branovačkog…

  • Soba: 2.0
  • 1,980 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Prodajemo predivno namešten dvosoban stan na prvom spratu kvalitetno građene zgrade stare 12 godina na Grbavici. Zgrada je bez lifta, građena od…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Prodaje se kompletno opremljen jednoiposaban stan na Novom naselju …

  • Soba: 1.5
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2