Novi Sad - Veternk

Prodaja-88m2-Veternik ID#11573

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,420 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

125,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011573
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 125,000 €
  • Cena po m2 : 1420.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju prostran četvorosoban stan u kući u Veterniku, smešten na odličnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodični život. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Dnevna soba je orijentisana na južnu stranu, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana i dodatno doprinosi toplini i prijatnoj atmosferi prostora. Dodatne pogodnosti: tavanska ostava, zasebna ostava, garaža, zajedničke prostorije u kući Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se škola, prodavnice, apoteka, stajalište gradskog prevoza i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Stan pruža komfor, funkcionalnost i dodatni prostor za odlaganje, što ga čini idealnim izborom za porodičan život. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, pozovite nas 0668442299 Vaš partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

120,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-53M2-ROTKVARIJA-4. BEZ LIFTA ID#11849…

  • Soba: 2.0
  • 2,308 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

125,000 €

Nudimo vam lep i komforan stan novije gradnje na Detelinari u jednoj od poslenjih zelenih oaza Novog Sad. Zgrada je okružena zelenilom kao i velikim …

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

* Novi Sad - Detelinara *…

  • Soba: 2.0
  • 2,687 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Železnička stanica

133,900 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,125 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

133,900 €

Novi sad, Podbara, lep dvosoban stan u Almaškom kraju…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2