Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Nov stan u ponudi, ključ u kancelariji ID#11574

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 7 €/m2
  • Površina: 50 m2
IZDAVANJE

350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011574
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 350 €
  • Cena po m2 : 7.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Izdaje se moderan i potpuno opremljen stan na Avijatičarskom naselju u Novom Sadu. Stan se nalazi u novoj zgradi, u okviru savremenog i uređenog stambenog kompleksa. Enterijer je kompletno namešten novim nameštajem i opremljen novom belom tehnikom. Prostor je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan za boravak, sa posebnim akcentom na komfor i kvalitet. Lokacija je mirna i pogodna za porodični život, sa dobrim pristupom svim važnim sadržajima u okolini. Stan je uredan, održavan i spreman za useljenje. Idealan izbor za porodicu ili zakupce koji traže kvalitetan stan u novogradnji. Za više informacija pozovite na 0668442277 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

1,300 €

IZDAJEMO FANTASTIČAN DUPLEKS NA BULEVARU CARA LAZARA SA GARAŽOM 1300 eura ID#4935…

  • Soba: 3.0
  • 16 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

250 €

Izdajemo stan Bulevar oslobođenja 28 m2. ID#11801…

  • Soba: 0.5
  • 9 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Detelinara

550 €

Odličan stan u ponudi.. ID#11373…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

1,050 €

Avijacija-Odmah useljiv Namešten stan 78 m2 za Radnike-Zakupnina 1000e -potreban je Depozit…

  • Soba: 3.0
  • 13 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

400 €

IZDAVANJE PRELEPOG STANA - 41m2 ID#10528…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Železnička stanica

500 €