Novi Sad - Centar

Prodaja stana, Centar, Jednoiposoban-Parking za stanare ID#11607

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 4,615 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

180,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011607
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 180,000 €
  • Cena po m2 : 4615.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od šetališta. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje, na 3. spratu zgrade sa liftom. Uknjižen je na 39m2. Jednoisposobne strukture, poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i kupatilo. U dvorištu postoji parking za stanare. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

180,200 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Salajka

177,200 €

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skrive…

  • Soba: 4.0
  • 2,215 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

179,000 €

Novi Sad, Sajam - Komforan, delimično namešten stan - mirna lokacija + PARKING U CENI! …

  • Soba: 2.5
  • 2,672 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

189,000 €

Troiposoban stan na odličnoj lokaciji ID#9428…

  • Soba: 3.5
  • 3,706 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

172,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,877 €/m2
  • 60 m2