Novi Sad - Centar

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,000 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

123,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011608
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 123,000 €
  • Cena po m2 : 3000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/6

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Keja. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 41 m². Jednosobne strukture, gde postoji mogućnost da se adaptira u jednoiposoban. Lokacija je odlična, blizina Centra Novog Sada, 10 minuta hoda. Zgrada je starije gradnje, veoma kvalitetna. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

113,300 €

* Telep - Uskoro useljivo *…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Klasičan dvosoban stan na Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,429 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2