Novi Sad - Podbara

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,740 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

93,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011609
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 93,500 €
  • Cena po m2 : 3740.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 5-10 minuta hoda od Keja. Stan se nalazi u novoj zgradi, sa liftom i dvorišno je orijentisan. Odličan je kako za investiciju za izdavanje tako i za život. Lokacija je veoma popularna, imate 10 minuta hoda do pešačke zone u centru grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

96,200 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

92,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 36 m2

Temerin Temerin

87,600 €

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – TEMERIN…

  • Soba: 2.0
  • 1,390 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

89,100 €

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Telepu ! ID#10796…

  • Soba: 0.5
  • 3,300 €/m2
  • 27 m2