Novi Sad - Detelinara

Izdavanje nameštenog četvorosobnog stana na Novoj Detelinari ID#11614

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

280,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011614
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 280,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad. Prodajemo nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve u stanu je rađeno po meri i tako se i prodaje, uz kompletnu ugradnu tehniku i dve klime. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i ima prelep pogled na zalazak sunca. Uknjižen je 1/1, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Lokacija je takva da su vam svi bitni sadržaji u neposrednoj blizini. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

280,980 €

Prostran petosoban dupleks u Sremskoj Kamenici sa prelepim panoramskim pogledom; 124m2 + terasa 24m2 +garažno mesto; povrat PDV-a …

  • Soba: 5.0
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Cara Dušana

280,000 €

+ PDV062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.…

  • Soba: 4.0
  • 3,333 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Salajka

281,190 €

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867…

  • Soba: 4.0
  • 2,324 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Liman 3

283,250 €

Prodajemo prostran trosoban stan u zgradi novije gradnje na Limanu. Stan odlikuju velike prostorije, iznadprosečna visina plafona, 3 mokra čvora,…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Rotkvarija

278,100 €

Luksuzan, Renoviran, Četvorosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I ID#9320…

  • Soba: 4.0
  • 3,234 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2