Novi Sad - Kej

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,521 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

250,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011616
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 250,000 €
  • Cena po m2 : 3521.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/0

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Beogradskom keju, Novi Sad. Stan je uknjižen na 71m2. Raspored je veoma funkcionalan: iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevni boravak i kuhinja, kupatilo, ostava, dve spavaće sobe. Svaka soba ima fancuski balkon, a dnevna soba izlazak na terasu na kojoj se takođe nalazi ostava. Stan je veoma očuvan. Lokacija je jedna od popularnijih u Novom Sadu. Pogled je na Dunav i stan je veoma osvetljen. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

259,140 €

Novi Sad, Telep - Troiposoban stan 96m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,699 €/m2
  • 96 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,180 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,523 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

247,230 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 92 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Novo Naselje

257,500 €

NOV SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

Ako maštate o jutarnjoj kafi uz pogled na reku, šetnjama kejom i bezbrižnom odrastanju dece uz uređena dvorišta i igrališta – ovaj stan je upr…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2