Novi Sad - Grbavica

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,269 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011638
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 3269.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju - Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Grbavici, Novi Sad. Prodajemo dvoiposoban stan na Grbavici koji je upravo kompletno renoviran i ostavljen potpuno prazan, tako da odmah možete da počnete sa unošenjem svog nameštaja bez ikakvih prethodnih radova ili čišćenja. Prostor je jako svetao i prozračan, a glavna stvar je ogromna terasa koja je prava retkost za ovaj deo grada i pruža gomilu mogućnosti za sređivanje. Lokacija je odlična jer ste blizu centra, a opet imate sve što vam treba za život, poput marketa i drogerija, bukvalno ispred zgrade, što ovaj stan čini veoma praktičnim za svakodnevicu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

176,200 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan površine 74 m², smešten u mirnom i porodičnom delu grada, u zoni između Adica i Telepa. Lokacija je ide…

  • Soba: 3.5
  • 2,381 €/m2
  • 74 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,835 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Centar

165,302 €

PRODAJA dvosobnog stana CENTAR* 50m2* Povrat PDV-a ID#9961…

  • Soba: 2.0
  • 3,306 €/m2
  • 50 m2