Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Prodaja stana- jednosoban - Bulevar Oslobođenja ID#11649

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

115,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011649
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 115,500 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad. Na prodaju kompletno renoviran i moderno opremljen jednosoban stan na vrhunskoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja, idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se prodaje u potpunosti namešten, baš onako kako je prikazano na fotografijama, što budućem vlasniku omogućava useljenje odmah bez ikakvih dodatnih ulaganja ili renoviranja. Unutrašnjost je pažljivo uređena i sadrži sve što je neophodno za kvalitetan i funkcionalan život, dok blizina autobuskog stajališta i svih ključnih gradskih sadržaja ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom. Zahvaljujući svojoj poziciji i besprekornom stanju, ovaj stan predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od najtraženijih adresa u gradu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Salajka

112,730 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Centar- dvosoban stan- Novi Sad ID#9312…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

• Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2