Novi Sad - Futog

Futog-Lep Dvosoban stan 35 m2 u Prizemlju- Izgradnja--065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,774 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

62,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22402
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 62,100 €
  • Cena po m2 : 1774.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se vodi papirološki kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Decembar 2027... mogućnost kupovine Parking Mesta...Kupovina je za Gotovinu... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Bazena,Sportskog Centra,Dunavskog Šetališta i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22402 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,496 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

66,950 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

60,000 €

Dvosoban stan 41 m² za potpuno renoviranje…

  • Soba: 2.0
  • 1,463 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

61,800 €

Novi Sad-TelepStan u urbanoj vili na dobrom delu Telepa,pa stotina metara od Bulevara Patrijarha Pavla.Interes…

  • Soba: 0.5
  • 1,873 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

67,000 €

Noviji stan bez ulaganja u prizemlju novije zgrade. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji se od dnevnog boravka sa k…

  • Soba: 1.5
  • 1,811 €/m2
  • 37 m2