Novi Sad - Futog

Futog-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,957 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

99,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22403
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 99,800 €
  • Cena po m2 : 1956.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu ,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Decembar 2027... mogućnost povrata PDV-a i kupovine preko Stambenog Kredita.... PARKING MESTO IDE GRATIS U CENI STANA... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Bazena,Sportskog Centra,Dunavskog Šetališta i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22403 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

95,500 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Kej

92,600 €

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 4,874 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

90,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,733 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,063 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

99,570 €

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,688 €/m2
  • 27 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

100,044 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,858 €/m2
  • 35 m2