Novi Sad - Futog

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,803 €/m2
  • Površina: 99 m2
PRODAJA

178,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22404
  • Površina : 99 m2
  • Cena : 178,450 €
  • Cena po m2 : 1802.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,dvostrane orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Decembar 2027... mogućnost povrata PDV-a i kupovine preko Stambenog Kredita.... PARKING MESTO IDE GRATIS U CENI STANA... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Bazena,Sportskog Centra,Dunavskog Šetališta i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22404 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

175,100 €

Novi Sad,Avenija Garden,noviji dvoiposoban stan,prodaje se namešten ,može dogovor i bz stvari.Postoji i garažno mesto…

  • Soba: 2.5
  • 2,918 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

177,160 €

Prodaje se Dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.…

  • Soba: 2.0
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

Mise Dimitrijevica, dupleks. Lako se moze preurediti u cetvorosoban stan uz minimalno ulaganja. Dvorisno orijentisan bez…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2