Novi Sad - Centar

SALONSKI STAN U CENTRU-BLIZINA DUNAVA I PARKA

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,534 €/m2
  • Površina: 131 m2
PRODAJA

463,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2224
  • Površina : 131 m2
  • Cena : 463,000 €
  • Cena po m2 : 3534.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/4

RETKO U PONUDI! Odlično održavan, renoviran salonski stan u strogom centru, na veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan, sa mogućnošću dva ulaza. Tri velike, povezane dvokrilnim vratima, sobe, kuhinja, trpezarija, dva kupatila, ostave, pripadajuća podrumska prostorija.. Visina prostorija 3,20m. Stan je trenutno u funkciji poslovanja kancelarijskog tipa, te su iz tog razloga neke od prostorija modifikovane.. Uredna pravna dokumentacija, brzo useljiva nepokretnost. U cenu je uključena posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

463,500 €

Na prodaju četvorosoban salonac na ekskluzivnoj lokaciji – terasa sa pogledom na Dunavski park! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 17…

  • Soba: 4.0
  • 3,538 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Telep

453,200 €

Atraktivan penthouse!…

  • Soba: 5.0
  • 2,069 €/m2
  • 219 m2

Novi Sad Centar

460,000 €

Centar, namešten lux stan, 105m2…

  • Soba: 3.0
  • 4,381 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Cara Dušana

463,500 €

Lux Stan Penthouse tipa na trenutno najluksuznijoj rezidencijalnoj lokaciji u gradu. Okolina Cara Dušana okolina i Oš …

  • Soba: 5.0
  • 2,353 €/m2
  • 197 m2

Novi Sad Grbavica

464,500 €

Danila Kiša, dupleks, 161m2. …

  • Soba: 4.5
  • 2,885 €/m2
  • 161 m2

Novi Sad Liman 3

457,320 €

Novi Sad, Liman 3 - porodični stan 148m2…

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 148 m2