Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

* Novi Sad - Panoramski pogled *

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,933 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

132,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2153
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 132,000 €
  • Cena po m2 : 2933.33 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/6

PANORAMSKI POGLED NA GRAD! Nudimo Vam stan sa odličnim rasporedom i najboljim pogledom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, terase i kupatila. Iz spavaće sobe postoji izlaz na terasu sa koje se pruža prelep pogled na ceo grad. Stan je uskoro usejiv. Grejanje je na gas, plaća se samo u sezoni. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

135,000 €

Renoviran dvosoban stan na Grbavici, 44m2, prilika koja se ne propušta…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo re…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

133,380 €

NA PRODAJU - Dvosoban duplex stan 54m2 na Novoj Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

125,000 €

Na prodaju – dvoiposoban stan na Tatarskom brduLokacija: Tatarsko brdo |  55 m²Prodaje se funkcionalan dvoiposob…

  • Soba: 2.5
  • 2,273 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Prodaja trosobnog stana u blizini Bulevara evrope, 75 m2 133900 eura ID#5135…

  • Soba: 3.0
  • 1,785 €/m2
  • 75 m2