Novi Sad - Grbavica

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici sa velikom terasom

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,365 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

175,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4083
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 175,000 €
  • Cena po m2 : 3365.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/6

Na prodaju potpuno renoviran stan na Grbavici, površine 52 m², po strukturi dvoiposoban. Stan je funkcionalnog rasporeda i pruža veoma prijatan prostor za život. Poseduje veliku terasu od 12 m² koja je okrenuta ka dvorištu, što obezbeđuje mir i privatnost. Uz stan ide i podrum površine oko 6 m². Visina plafona je 2.7 m, što dodatno doprinosi osećaju prostranosti. Stan je temeljno renoviran: -promenjene su sve instalacije -postavljen je nov laminat debljine 12 mm -ugrađena je nova PVC stolarija u dnevnoj sobi, spavaćoj sobi i manjoj sobi izvedeni su priključci za internet i klimu Nekretnina je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Cena: 175.000 € (sa uključenom agencijskom provizijom). Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici sa velikom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 85 m2 sa dve Terase i Pogledom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,024 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

167,200 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Grbavica, 56m², III sprat U ponudi agencije Lav 2020 Nekretnine nal…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

165,302 €

PRODAJA dvosobnog stana CENTAR* 50m2* Povrat PDV-a ID#9961…

  • Soba: 2.0
  • 3,306 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2