Novi Sad - Bulevar Evrope

Noviji trosoban stan 65m² sa parking mestom – Bulevar Evrope

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,014 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

195,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4087
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 195,900 €
  • Cena po m2 : 3013.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/7

Na prodaju noviji trosoban stan površine 65m² u kvalitetnoj zgradi investitora Dijagoninvest, useljenoj 2022. godine, na Bulevaru Evrope. Stan je orijentisan ka dvorištu, što obezbeđuje mir i tišinu, daleko od gradske buke. Stan je veoma očuvan i potrebno je samo osvežavanje (krečenje). U stanu ostaje sav ugradni nameštaj, dok ostatak nameštaja može biti predmet dogovora. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, odvojenog toaleta, ostave i terase. Raspored prostorija je veoma funkcionalan i pogodan za porodičan život. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta u garaži na nivou -1, površine 14m². Cena stana iznosi 195.900€. Za više informacija pozvati: 063663054 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Liman 4, trosoban stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

189,000 €

 Novi …

  • Soba: 4.0
  • 1,783 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

194,670 €

Ekskluzivna Ponuda:Prelepo Renoviran Dvoiposoban Stan na Bulevaru P. Pavla ID#6266…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 63 m2